Opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych oraz dzieci

L.P. Imię i nazwisko Liczba uzyskanych punktów
Katarzyna Stachyra 24
Aneta Kostkowska 24
Wnuk Ewa 24
Ilona Stępień 24
Aleksandra Chyła 24
Agata Dębniewska 24
Barbara Dudek 24
Beata Jurak 23
Agnieszka Majerowska 23
Katarzyna Piasecka 23
Teresa Sosenko 23
Jadwiga Wnuczek 23
Agnieszka Kowalczyk 23
Ostrowska Aneta 23
Wioleta Kancik 22 Lista Rezerwowa
Pęzioł Agnieszka 22 Lista Rezerwowa
Ewa Łakoma 22 Lista Rezerwowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawo jazdy kat C + wstępne kwalifikacje zawodowe

L.P. Imię i nazwisko Liczba uzyskanych punktów

1

Michał Jurak 24

2

Przemysław Zawiślak 24

3

Paweł Zbytniewski 24

4

Mariusz Rajzygier 24

5

Łukasz Kropidłowski, 24

6

Grab Rafał 24

7

Wojciech Bednara 24

8

Bieniecki Mateusz 24

9

Michał Dębniewski 23

10

Przemysław Kość 23

11

Opoka Paweł 22 LISTA REZERWOWA

12

Adrian Gołaś 22 LISTA REZERWOWA

13

Artur Walczyk 22 LISTA REZERWOWA

14

Kropidłowski Damian 22 LISTA REZERWOWA

15

Marcin Cichoń

22 LISTA REZERWOWA

 

 

Obsługa gastronomiczna z florystyką i animacją czasu wolnego

L.P. Imię i nazwisko Liczba uzyskanych punktów
1 Ewelina Kawa 26
2 Katarzyna Młynek 26
3 Kinga Winiarczyk 26
4 Renata Wojewoda 24
5 Ewelina Piątek 24
6 Ewelina Targosińska 24
7 Leśniak Agnieszka 24
8 Marta Nowak 24
9 Anna Dajos 24
10 Obara Monika 23
11 Szot Anna 23
12 Izabela Rej 23
13 Ewa Łakoma 23
14 Barbara Dudek 22 LISTA REZERWOWA
15 Ewa Żukowska 22 LISTA REZERWOWA
16 Ksenia Magdziak 22 LISTA REZERWOWA
17 Joanna Wojewoda 22 LISTA REZERWOWA
18 Izabela Matysiak 22 LISTA REZERWOWA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kucharz – Piekarz

L.P. Imię i nazwisko Liczba uzyskanych punktów
1 Kamil Pisuła 26
2 Mateusz Mazur 24
3 Krystyna Owczarz 23
4 Zbiżek Dariusz 24
5 Iwona Błażejczak 24
6 Wójcik Andrzej 24
7 Dorota Gołąb 23
8 Sabina Wcisło 23
9 Anna Drozd 23
10 Anna Ruman 23
11. Grządka Teresa 23
12. Mazur Małgorzata 23
13 Dolecka Marzena 23
14 Katarzyna Płecha 23 LISTA REZERWOWA